Usługi Customs Agency

Firma Rusak to specjaliści w zakresie procedur celnych, którzy są w stanie zapewnić obsługę na najwyższym poziomie – zarówno Klientom działającym w branży transportowej, logistycznej, jak i produkcyjnej. Funkcjonujemy też jako Customs Agency, wdrażając w Państwa firmach specjalistyczne systemy, które znakomicie sprawdzają się w przedsiębiorstwach zajmujących się eksportem oraz importem – dzięki nim będziecie Państwo mieli możliwość zwiększenia jakości swoich działań i usprawnienia procesów związanych z transportem oraz kwestiami celnymi.

Usługi Customs Agency

Jedną ze specjalności naszej firmy jest wspomniane już wdrażanie systemu Customs Compliance – wdrażamy procedury wewnętrzne, przeprowadzamy audyt oraz kontrolę realizowanych transakcji, monitorujemy przepisy prawa międzynarodowego i wdrażamy dostosowane do Państwa potrzeb systemy Customs Compliance. Współpracujemy w ten sposób z przedsiębiorstwami funkcjonującymi w różnych gałęziach gospodarki, które pragną działać skuteczniej i rozwijać oraz usprawniać procesy, jakie zachodzą w firmie.

Co da wdrożenie przez Customs Agency specjalistycznych systemów? Przede wszystkim brak jakichkolwiek problemów związanych z transportem międzynarodowym oraz kwestiami celnymi, a także brak kłopotów finansowych czy związanych ze świadczeniem usług, jakie mogą wynikać np. z przestoju towarów. Wdrożenie systemu Customs Compliance daje firmie wiele korzyści – do tych najważniejszych należą – poza oczywiście usprawnieniem działań i zwiększeniem jakości usług – szanse na zwiększenie przychodu, poprawienie reputacji przedsiębiorstwa, a także rozwój na wielu polach.

Inne usługi Customs Agency

Firma Rusak to nie tylko wdrażanie specjalistycznych systemów, fachowe doradztwo i audyty, ale również usługi celne, które świadczymy już od wielu lat, spełniając tym samym oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Jesteśmy w stanie nie tylko doradzić Państwu w poszczególnych sytuacjach, ale również reprezentować Was przed organami celnymi i w ten sposób zapewniać bezproblemowy transport międzynarodowy. Wszystkie cele, jakie osiągamy od 30 lat, świadcząc Państwu profesjonalne usługi, wynikają z profesjonalizmu naszego zespołu, stosowania innowacyjnych i przy tym sprawdzonych rozwiązań, jak również indywidualnego podejścia do każdego Klienta. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy, jaka znajduje się na stronie internetowej, a także do bezpośredniego kontaktu – nasz specjalista wysłucha Państwa potrzeb, a także zaproponuje najlepsze rozwiązanie.