Odprawa celna w Warszawie

Rusak Business Services to specjaliści w zakresie obsługi celnej oraz przepisów celno-podatkowych, którzy świadczą usługi swoim Klientom już od 30 lat. Jesteśmy do Państwa dyspozycji zawsze wtedy, gdy pragniecie zyskać niezbędną Wam do prowadzenia działalności wiedzę związaną z transportem zagranicznym, importem i eksportem oraz wymianą towarów, a także gdy chcecie zyskać partnera biznesowego, który będzie dla Was wsparciem w każdej sytuacji. Nasza odprawa celna Warszawa to usługi dla wszystkich, którzy chcą skupić się na swoich podstawowych działaniach.

Odprawa celna Warszawa – profesjonalne doradztwo dla firm

Zapewniamy naszym Klientom w pełni kompleksową obsługę celną, na którą składają się bardzo zróżnicowane działania, mające na celu odciążyć Państwa od obowiązków i spowodować, że będziecie mogli prowadzić swoje codzienne działania z największą efektywnością. Podstawową usługą, jaką jesteśmy w stanie Państwu zaoferować jest oczywiście fachowe doradztwo dotyczące kwestii prawnych i celno-podatkowych. Przedstawiamy Klientom wszystkie wymogi, jakie na ich firmę narzucają przepisy celne, a także podpowiadamy w jaki sposób się do nich dostosować. Odpowiadamy na Państwa pytania, a także – jako nieliczni – wdrażamy system Customs Compliance, przeprowadzając audyt procesów zachodzących w Państwa przedsiębiorstwie i dobierając rozwiązania, dzięki którym Wasze działania związane z transportem zagranicznym będą zawsze efektywne.

Nasze usługi doradztwa są cenione przez Klientów, ponieważ w skład naszego zespołu wchodzą wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, znający wszelkie przepisy od podszewki, a także potrafiący wykorzystać te przepisy w praktyce. Posiadamy 30 lat doświadczenia i ogromną wiedzę, a do tego wciąż się rozwijamy i jesteśmy na bieżąco – możecie więc Państwo na nas liczyć. Potwierdzeniem najwyższej jakości świadczonych usług jest posiadany przez nas Certyfikat AEO.

Odprawa celna Warszawa to nie tylko doradztwo

Chcąc świadczyć Państwu usługi kompleksowe i dopasowane do Waszych potrzeb, zapewniamy pełne wsparcie w procesie odprawy celnej. Oprócz fachowego doradztwa, jesteśmy więc w stanie zapewnić Państwu również reprezentowanie Was przed organami celnymi oraz zajmowanie się wszelkimi kwestiami formalnymi, które znacznie usprawnią Państwa codzienne funkcjonowanie. Staramy się być odpowiedzią na wszelkie potrzeby naszych Klientów i jesteśmy w stanie podejmować się również tych najbardziej skomplikowanych zleceń – ogromne doświadczenie powoduje, że nie ma dla nas zadań, którym nie bylibyśmy w stanie podołać. Zapraszamy do współpracy!