Obsługa celna w Gdyni

Firma Rusak to specjaliści w zakresie odpraw celnych oraz przepisów celno-podatkowych, którzy wychodzą naprzeciw potrzebom swoich Klientów. Naszą specjalnością jest obsługa celna Gdynia – dzięki niej będziecie Państwo mieli pewność tego, że odprawa celna przebiegnie bezproblemowo i że wszystkimi kwestiami formalnymi zajmą się wykwalifikowani oraz doświadczeni specjaliści. Dzięki szerokiemu zakresowi usług oraz elastyczności względem Państwa potrzeb, jesteśmy w stanie spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Profesjonalna obsługa celna Gdynia

Podstawowym celem naszej firmy jest sprawna i kompleksowa obsługa procesu celnego Klienta, by jego transport towarów przebiegał bez najmniejszych zakłóceń i nie generował dodatkowych kosztów. Ze względu na dość skomplikowane przepisy celno-podatkowe oraz szereg pojęć, jakie powinien znać każdy przedsiębiorca zajmujący się transportem zagranicznym, jesteśmy w stanie wyjaśniać Państwu wszelkie skomplikowane kwestie i odpowiadać na Wasze pytania. Dzięki temu wszystkie niejasności zostaną rozwiane, a Wy będziecie mogli prowadzić swoje działania skutecznie oraz w pełni sprawnie.

Co więcej – doradztwo jest tylko niewielką częścią tego, co jesteśmy w stanie Państwu zaoferować. Naszą specjalnością jest przede wszystkim wsparcie w odprawie celnej, reprezentowanie Klienta przed Urzędem Celnym, a także zajmowanie się wszelkimi niezbędnymi kwestiami formalnymi. Posiadamy w tym zakresie 30 lat doświadczenia i zatrudniamy specjalistów, którzy pozwolą Państwa przedsiębiorstwu funkcjonować tak, jak tego oczekujecie – przez przestojów i niepotrzebnych problemów związanych z transportem zagranicznym.

Dla kogo obsługa celna Gdynia?

Nasze usługi skierowane są właściwie do wszystkich przedsiębiorstw, specjalizujących się w handlu zagranicznym, imporcie lub eksporcie itd. Obsługujemy przedsiębiorstwa transportowe, logistyczne, produkcyjne, działamy na terenie całego kraju i jesteśmy w stanie zapewnić Państwu wsparcie niezależnie od stopnia skomplikowania problemu. Co więcej – jako specjaliści w zakresie Customs Compliance, wdrażamy nowoczesne systemy wewnątrz firm, dzięki którym prowadzone przez Państwa działania zawsze będą sprawne i efektywne. Zapraszamy do współpracy przedstawicieli firm z każdego sektora gospodarki, którzy pragną otrzymać wsparcie w zakresie kwestii celno-podatkowych, chcą dowiedzieć się wszystkiego o procedurach oraz zyskać zaufanych oraz profesjonalnych partnerów biznesowych, którzy wieloma sprawami zajmą się w ich imieniu. Jesteśmy specjalistami, którym warto zaufać!