Agent celny zaprasza

Firma Rusak to specjaliści w zakresie kompleksowej i w pełni profesjonalnej obsługi celnej. Jeżeli jest Ci potrzebny agent celny z doświadczeniem i fachową wiedzą  – zgłoś się do nas, a chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i zapewnimy obsługę na najwyższym poziomie. Posiadamy stosowne certyfikaty i cechuje nas pionierskie podejście do handlu zagranicznego. Dzięki temu jesteśmy w stanie spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Agent celny, jakiego potrzebujesz!

Co sprawia, że warto skorzystać z naszych usług? Po pierwsze 30-letnie doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy specjalistami w tematyce celnej. Po drugie wykwalifikowany zespół, zawsze służący radą oraz chętnie pomagający swoim Klientom w różnego rodzaju problemach. Po trzecie znajomość branży TSL oraz elastyczność obsługi. Działamy na rynku międzynarodowym, współpracujemy z firmami produkcyjnymi, handlowymi i logistycznymi, a zakres naszych usług dostosowujemy zawsze do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

Obsługa celna

Jako doświadczony agent celny, oferujemy kompleksowy outsourcing obsługi procedur celnych, zapewniając efektywne funkcjonowanie transportu. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy pomóc Klientowi w każdej, również niestandardowej sytuacji, związanej z procedurami celnymi. Odpowiemy również na wszelkie pytania związane z odprawami celnymi oraz transportem międzynarodowym – zarówno na terenie Unii Europejskiej, jak i poza nią.

Customs Compliance

Obok obsługi celnej, naszą specjalnością jest również wdrażanie systemu Customs Compliance, dzięki któremu nasi Klienci są w stanie realizować swoje zobowiązania efektywnie i bezproblemowo. Naszym celem jest ciągły rozwój, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak szybko rozwija się handel zagraniczny. Bycie na bieżąco we wszystkich kwestiach z nim związanych jest dla nas priorytetem i pozwala spełniać oczekiwania Klientów.

Co jeszcze jesteśmy w staniu zapewnić jako agent celny?

Działamy na wszystkich obszarach dotyczących usług TLS oraz obsługi celnej, dlatego też niezależnie od tego, jaki posiadacie Państwo problem – zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi specjalistami. Odpowiemy na wszystkie pytania i dostosujemy rozwiązanie problemu, które będzie adekwatne do Państwa potrzeb oraz oczekiwań.

30 lat doświadczenia, elastyczność w zakresie realizacji usług oraz pełen profesjonalizm – tym charakteryzuje się firma Rusak. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą, znajdującą się na naszej stronie internetowej oraz do kontaktu telefonicznego lub mailowego.